Mezinárodní konferenci o efektivní správě IT aktiv uspořádaly v Praze společnosti truconneXion a Softline. Sešli se na ní CIO největších ruských firem.

PRAHA, 27. května 2013 - Technologická společnost truconneXion a její ruský partner Softline, přední společnost v oblasti dodávek a licencování softwaru, uspořádaly v Praze od 15. do 17. května mezinárodní konferenci na téma IT Asset Management, aneb jak správně řídit IT zdroje. Tato akce svedla dohromady manažery informačních technologií z největších ruských firem v odvětvích, jako jsou telekomunikace, výroba, finance a energetika.

Původní český software AuditPro se specializuje na odhalování stupně využití výpočetní techniky v organizacích, odstraňování zbytečných nákladů v IT, mapování neefektivních pracovníků a řešení licenčních nesrovnalostí. AuditPro od společnosti truconneXion patří mezi jeden z nejrozšířenějších nástrojů pro správu a evidenci licencí na ruském trhu. Za více než sedm let spolupráce Softline a truconneXion byl nasazen ve vice než stovce organizací včetně významných ruských bank a petrochemických firem. Největším zákazníkem je ruská banka TrustBank, jež přes dva roky využívá 7200 licencí AuditPro ve svých pobočkách ve 140 městech.

Třídenní konference, která se na podobné úrovni konala poprvé, poskytla přítomným manažerům informačních technologií přehled o praktických možnostech využití poslední verze AuditPro a další relevantní informace o osvědčených postupech v oblasti efektivní správy a řízení IT aktiv. "Úspěch pražské konference potvrdil velký zájem manažerů významných ruských podniků o téma správy IT a naši rostoucí kompetenci v oblasti ITAM," uvedl Vladimír Razuvajev, šéf oddělení poradenství Softline, která na ruském trhu distribuuje software AuditPro. "Oceňujeme profesionální přístup jak k celé problematice SAM/ITAM, tak ke každému zákazníkovi, který na náročném trhu CIS dlouhodobě prokazuje Softline jako náš partner," řekl Martin Hnízdil, manažer AuditPro ze společnosti truconneXion, který patřil společně s Vladimirem Razuvajem mezi klíčové řečníky pražského fóra.

Martin Hnízdil, manažer AuditPro společnosti truconneXion považuje ruský trh za odlišný z hlediska velikosti typického zákazníka využívajícího software AuditPro. „Zatímco na českém a polském trhu patří valná většina našich zákazníků ke středním firmám o velikosti 100 až 500 počítačů, v Rusku dodáváme zejména firmám velikosti nad 1000 počítačů," uvedl Martin Hnízdil z truconneXion.

Vyzkoušejte NOVÉ AuditPro 10.5

Stáhněte si a vyzkoušejte plnou verzi AuditPro 10.5 pro 5 počítačů zcela zdarma!

Stáhnout AuditPro 10.5

Případová studie - Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

mpo

„Softwarový audit je pouze jednorázovou inventarizací. Už pět minut po jeho ukončení se stav sítě dynamicky mění spolu s chováním jejích uživatelů. To, co pro svou práci potřebujeme, je kvalitní systém pro softwarový management a tím AuditPro bezesporu je.“

Ing. Zdeněk Lain,

Vedoucí projektu, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Více o studii

Vyzkoušejte ServiceDesk!

Vyzkoušejte AuditPro ServiceDesk ONLINE. Zcela zdarma!

Přihlásit se do ServiceDesku

Kontaktujte nás

AuditPro centrum

Boleslavská 199,

293 06 Kosmonosy

 

Tel.: +420 326 711 711
Fax: +420 326 711 742

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

AuditPro 10.5 Final Release uvolněn!   Stáhnout AuditPro 10.5 Spočítat cenu

Kontakt

AuditPro centrum
Boleslavská 199, Kosmonosy
PSČ 293 06

 

Tel.: +420 326 711 711
Email.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mluví o nás

AuditPro Mobile Client

google-play-store-logo 

© 1991 - 2017 truconneXion a.s. Vytvořeno v UNISMINI | Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies